ABB SPA - ABBF3CAR230C4300 F3C-AR230 C 4/300 RIARMO F204 300MA - F3CAR230C4300
KopierenKopieren
Melden Sie sich an, um Preise und Verfügbarkeit anzuzeigen
Packung
  • 1 ST
EAN
Artikelnummer
ABBF3CAR230C4300
Herstellernummer
F3CAR230C4300
Hersteller
ABB
Auto-reclosing AR C units are used to automatically operate the reclosing of the associated device in case of unwanted tripping only after having checked that there are no effective faults in the protected system. Suitable for 4P F200 RCCBs, 300 mA,up to 100A (or 63 A in case of B type)