FEILO SYLVANIA ITALY - SYL2059722 BEACON XL CRI85 WB L3 33W 3550LM 4000K N - 2059722
Codice prodotto
SYL2059722
Colore del corpo:
Nero
Simmetrico
Colore del riflettore:
Nero
Vita utile misurazioni L70/B50 a 25 °C:
Potenza totale:
33 W
Temperatura di colore correlata:
4000...4000 K
3550...3550 lm
efficienza luminosa della lampada:
108...108 lm/W
Lunghezza:
85 mm
Larghezza:
165 mm
Altezza/profondità:
205 mm
Diametro esterno:
113 mm
650 °C - 30 sec.
Compatibile con Amazon Alexa:
Integrated LED spotlight, black RAL 9005, compact and minimalist design, ideal for retail and display applications, die-cast aluminium body, passive cooling heatsink, beam angle: 50° wide beam, optics: Polycarbonate lens, colour temperature: 4000K neutral white, total system power: 33W, total fixture output: 3550lm, luminaire efficacy: 108lm/W, LOR: 100%, colour rendering: Ra 85 typical, LED Chromacity: 3 step MacAdam ellipse, IR/UV free light source without heat radiation, operating voltage: 220-240V / 50-60Hz, drive current: 800mA, electronic driver, non-dimmable, power factor: 0.9 electrical protection: CLASS II, 3-circuit track adaptor, compatible with OneTrack, Global Trac, and Concord Lytespan 3 track (for detailed information please check the compatibility list), protection rating: IP20, suitable for internal environment only, horizontal rotation: 355°, vertical tilt: 90°, dimensions: Ø113x165x205mm, weight: 1.66kg.