ESSE-CI SRL - ESC38PC24K350MC8 HALL LED PRO MEDIUM/PC 24W 900mA 3000K C - 38PC24K350MC8
ESSE-CI SRL
copiacopia
ESSE-CI SRL - ESC38PC24K350MC8 HALL LED PRO MEDIUM/PC 24W 900mA 3000K C
Codice prodotto
ESC38PC24K350MC8
Cod. produttore
38PC24K350MC8
Produttore
ESC
HALL LED PRO MEDIUM/PC 24W 900MA 3000K C