ELDON AUSTRIA GMBH - HOFOPCP306006EE Telaio prolunga, 300x600x55 - OPCP306006EE
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
ELDON AUSTRIA GMBH - HOFOPCP306006EE Telaio prolunga, 300x600x55
Accedi per visualizzare prezzi e disponibilità
Caratteristiche principali
  • Larghezza - 600 mm
  • Altezza - 300 mm
  • Profondità - 55 mm
Confezione
  • 1 PZ
EAN
Codice prodotto
HOFOPCP306006EE
Cod. produttore
OPCP306006EE
Produttore
HOF
Larghezza:
600 mm
Altezza:
300 mm
Profondità:
55 mm
The frame will allow for components that do not fit within the standard depth of the terminal box to be mounted. This Polycarbonate Extension Frame, OPCP-EE, OPCP306006EE item measures 300x600x55mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finishSmooth.