ABB SPA - ABBF3CAR230C2300 F3C-AR230 C 2/300 RIARMO F202 300 MA - F3CAR230C2300
ABB SPA
copiacopia
Accedi per visualizzare prezzi e disponibilità
Confezione
  • 1 PZ
EAN
Codice prodotto
ABBF3CAR230C2300
Cod. produttore
F3CAR230C2300
Produttore
ABB
Auto-reclosing AR C units are used to automatically operate the reclosing of the associated device in case of unwanted tripping only after having checked that there are no effective faults in the protected system. Suitable for 2P F200 RCCBs, 300 mA,up to 100A (or 63 A in case of B type)