ELDON AUSTRIA GMBH - HOFOPCP306006EE Telaio prolunga, 300x600x55 - OPCP306006EE
KopierenKopieren
ELDON AUSTRIA GMBH - HOFOPCP306006EE Telaio prolunga, 300x600x55
Melden Sie sich an, um Preise und Verfügbarkeit anzuzeigen
Haupteigenschaften
  • Breite - 600 mm
  • Höhe - 300 mm
  • Tiefe - 55 mm
Packung
  • 1 ST
EAN
Artikelnummer
HOFOPCP306006EE
Herstellernummer
OPCP306006EE
Hersteller
HOF
Breite:
600 mm
Höhe:
300 mm
Tiefe:
55 mm
The frame will allow for components that do not fit within the standard depth of the terminal box to be mounted. This Polycarbonate Extension Frame, OPCP-EE, OPCP306006EE item measures 300x600x55mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finishSmooth.