ELDON AUSTRIA GMBH - HOFCABP1200 Barra di fissaggio cavi, 1200 - CABP1200
KopierenKopieren
ELDON AUSTRIA GMBH - HOFCABP1200 Barra di fissaggio cavi, 1200
  • Werkstoff - sonstige
  • Geeignet für 482,6 mm (19 Zoll)-Montage - nein
  • Höhe - 45 mm
  • Breite - 1200 mm
Artikelnummer
HOFCABP1200
Herstellernummer
CABP1200
sonstige
Geeignet für 482,6 mm (19 Zoll)-Montage:
nein
Höhe:
45 mm
Breite:
1200 mm
Länge:
1200 mm
Farbe:
Outside Cable Fixing Bars, CABP provide a safe solution for securing cables under enclosure, optimizing space inside. This Outside Cable Fixing Bars, CABP, CABP1200 item measures 45x1200x36mm with a material of Mild Steel, finish Zinc Plated.